Společnost "DanmexStudio s.r.o." předkládá

k diskuzi mezi profesionály v zábavní sféře nový projekt:

Mezinárodní veletrh showbyznysu "Slavia"

IFSB Slavia je zamýšlen jako unikátní platforma pro navázání obchodních vztahů v oblasti zábavy a působivých akcí.

Je to nazváno veletrhem z toho důvodu, že přímo v průběhu konání mohou umělci a tvůrčí skupiny z různých i ultramoderních žánrů ukázat své talenty a podepsat smlouvy s vedoucími zábavních podniků. Návštěvníky veletrhu jsou představitelé zábavních parků, společností okružních plaveb lodí, velkých hotelových sítí, nočních klubů, kabaretů, restaurací, kasin, koncertních a modelingových agentur z celého světa: Ukrajiny, Běloruska, Evropy, Grúzie, Kazachstánu, Turecka, Číny, Egypta nebo SAE.

Název veletrhu «Slavia» určuje okruh jeho účastníků - umělce a tvůrčí skupiny představí slovanské země: Ukrajina, Bělorusko, Polsko, Česko, Slovensko, Bulharsko nebo Chorvacko.

IFSB Slavie se plánuje pořádat dva krát ročně. Na podzim výhradně v Česku (zemi organizátora veletrhu, společnosti «DanmexStudio s.r.o.» ), na jaře bude každý rok v jiné slovanské zemi, aby se tím poskytla možnost na podílení na fóru co největšímu počtu účastníků a zároveň aby se návštěvníci seznámili se slovanským koloritem.

Prosíme tvůrčí kolektivy a podniky v zábavní sféře o vyjádření svého názoru ohledně účelnosti provedení takového fóra a v případě zájmu o vyplnění přihlášky na první nejbližší IFSB Slavia.

                                                     

Účastníkům Návštěvníci

 

 

 

Můžete si od nás půjčit kroje!

Nebo organizovat fotografování v českém lidovém stylu!